header

אתרקידום

פלטפורמה מתקדמת לאתרים מובילים המותאמים לחוק הנגישות

נהל סליידרים (כמו זה!)

מצגות אנימציה עם מסך ניהול פשוט ללא כל ידע בתכנות

יצירה ועדכון בזמן מהיר

של אתרים מתקדמים שישאירו את המתחרים שלך מאחור..

חסוך זמן וכסף על אופטימיזציה

עם הכנסת התוכן מתבצעת התאמה לגוגל באופן אוטומטי

קידום אתרים - תוצאות מוכחות

אתרקידום הינה המערכת היחידה שפותחה מאפס להצלחתך

בדוק ללא התחייבות וקבל מתנה

מלא את הטופס שלמעלה ואנו נחזור אליך בהקדם

  מבצע בניית אתרים !
מלא/י פרטים בטופס ללא כל התחייבות מצדך וקבל/י הטבה מיוחדת: אתר דינאמי עם סליידרים (כדוגמת זה שלמעלה) להתנסות ללא תשלום! מלא פרטים כעת, רגע לפני סיום המבצע..
 
 
אתרקידום

 
הקמת אתר אינטרנט: לא רוצה לבנות לבד? אנחנו נבנה לך ואתה תוכל להוסיף ולשנות!
פלטפורמה מיוחדת לבניית אתרים רספונסיביים ודינאמיים עם תמיכה בדרישות חוק הנגישות
 
 
 
 
 
 
 
 
CHK.PNG אתרים עם התאמה לחוק הנגישות החדש

CHK.PNGהכי טובה לשיווק: מערכת מתקדמת לניהול סרטונים (כמו זה שלמעלה). באתרקידום הסרטונים ניתנים לניהול בקלות (מה שאצל אחרים ניתן לביצוע ע"י מתכנתים בלבד).

CHK.PNGאפשרות לבניית אתר תדמית מלא עם יתרונות קידום מוכחים. להבדיל מאתרים אחרים, באתרקידום האופטימיזציה לגוגל מתבצעת ע"י התוכנה באופן אוטומטי ולא בעבודה ידנית של מומחה קידום אתרים.

CHK.PNGמודול Copy-Paste חזק המאפשר להגדיר קטעים "עוקבים" כך ששינוי קטע שחוזר על עצמו ייעשה פעם אחת והאתר כולו יעודכן בלחיצה

CHK.PNGאפשרות נוספת: בניה קלה ופשוטה של אתרי מאמרים המאפשרים קידום אתרים אחרים (שלך!) בהחזר השקעה גבוה

CHK.PNG אתרים הבנויים על אתרקידום הגיעו לעמוד הראשון של גוגל אף יותר מפעם אחת (צור נא קשר להדגמה) 

CHK.PNGאתר מעוצב במינימום השקעה. גמישות בכל עת בבחירה בין עבודה עצמית על האתר (עם תמיכה מלאה) או קבלת השרות מאיתנו.

CHK.PNGהכנסת תפריטים, טקסטים ותמונות ללא הגבלה*

CHK.PNGמחיר נמוך (צור נא קשר לקבלת הצעת מחיר מתאימה לאתר הרצוי).
 
 
     
 
 

אילו סוגי אתרים ניתן לבנות עם מערכת "אתרקידום" ?

אתר תדמיתי שישמש כאתר הראשי שלך וייהנה מיתרונות הקידום המובנים של "אתרקידום"
אתר מאמרים המיועד לקדם את האתר הראשי שלך

 
 
עוד יתרונות לבניית אתרים עם  אתרקידום 

המערכת שלנו הינה מהטובות בישראל בכל הקשור להתאמה למנועי חיפוש והכנה לשיווק באינטרנט, בין היתר התוכנה מבצעת באופן אוטומטי פעולות לאופטימיזיית האתר (מה שבמערכות אחרות יש לבצע ידנית או ע"י מקדם אתרים)
אנו מאפשרים ללקוחות אחסון על בסיס "צ'ק פתוח" בכל הקשור לתוכן ולאפשרות להכנסת מלאי עצום של תמונות ותכנים.
שליטה מלאה על כל התכנים, כל התפריטים וכל תפריטי המשנה (אין תפריטים הנקבעים "מראש")
אחידות בעיצוב עם אין ספור קבוצות ועיצובים אפשריים. לדוגמה: במידה וכל הכותרות הרלוונטיות באתר הינם בעיצוב מסוג "כותרת" , כולם יראו בעיצוב אחיד ללא מאמץ נוסף.

 
 
 
ומה לגביי העיצוב? בעל האתר יכול לקבוע את ה"מראה והתחושה" של האתר ע"י בחירה ממגוון עצום של צבעים ורקעי תפריטים. גם האתר בו אתם נמצאים כעת בנוי על "אתרקידום" !
להזמנת מערכת אתרקידום מלא/י נא את הטופס בצד הימני / עליון של האתר


* אחסון ללא הגבלה לתמונות – כל עוד מדובר על תמונות הרלוונטיות לנושא האתר ובגודל המתאים לדף אינטרנט מקובל
 
 
 
הקמת אתר אינטרנט
 
אז למה צריך לשים לב בהקמת אתר אינטרנט ?

בהחלטה על הקמת אתר אינטרנט יש להתחשב במספר מאפיינים לאתר. מהו אופי האתר? האם האתר המתוכנן הוא בלוג, אתר חנות או שברצוננו להקים אתר המדגיש עיצוב ויופי. מהם המשאבים שעומדים לרשותנו בהקמת אתר אינטרנט? כמה כסף אנו יכולים להשקיע בהקמת אתר וכמה זמן אנו יכולים לשייר עבור תפעולו השוטף.

הקמת אתר אינטרנט – אופי האתר : במידה והאתר הוא בלוג, אזי הוא מיועד עבור משתמש הרוצה להביע דעות או לפרסם כתבות בנושאים שונים. במקרה זה כדאי להשתמש במערכת ניהול תוכן כדוגמת אתרקידום. הרעיון במערכת ניהול תוכן שהיא מערכת הכוללת מעבד תמלילים והמשתמש בה אינו צריך להיות בעל ידע כלשהו בתכנות אתרים. היא קלה להפעלה ויש צורך בלימוד פרוצדורות פשוטות הכוללות הוספת דף חדש מחיקת דף ישן, הוספת תמונה ויכולת כתיבה במעבד תמלילים.

הקמת אתר אינטרנט שהוא חנות : שונה המצב בהקמת אתר אינטרנט המיועד להיות חנות. במקרה זה יש למצוא מערכת ייעודית לבניית אתר חנות. מערכת זו תכלול מודול מיוחד המאפשר לנהל קטגוריות מוצרים, להוסיף פריטים לחנות בצורת תמונות שצמודים להם מחירים, גישה למודול קופה המסכם את סך הקנייה ומודל נוסף המאפשר ללקוח לשלם ולבעל החנות לבצע את סליקת התשלום.

הקמת אתר אינטרנט עם דגש עיצוב - אתר עם דגש על אופי עיצובי ידרוש השקעה ראשונית גדולה בתכנון חווית הגולש בשוטטותו באתר. בתחילה יש לקבל מספר החלטות בסיסיות כגון: צבע הרקע של האתר כולו, אפקטים מיוחדים שיופיעו בו כגון: סליידרים עם תמונות נעות, מבנה התפריטים וכו'. ככול שרמת העיצוב הנדרשת גבוהה יותר יש לשקול להשקיע תקציב גדול יותר בגרפיקה ייחודית ל הקמת אתר אינטרנט.
 
  מבצע בניית אתרים !
מלא/י פרטים בטופס ללא כל התחייבות מצדך וקבל/י הטבה מיוחדת: אתר דינאמי עם סליידרים (כדוגמת זה שלמעלה) להתנסות ללא תשלום! מלא פרטים כעת, רגע לפני סיום המבצע..
 
 
 
 

(עוד) נושאים פופולריים באתר זה :
 
 
  אתרי אינטרנט רספונסיביים עם סליידרים
 
  תוכנה לקידום אתרים  
  "אתרקידום" מבית חברתנו הינו כלי תוכנה (CMS) לבניית אתרים עם פרזנטציות מרהיבות ללא תכנות. סליידרים הינם רכיבים  למצגות מרהיבות באתרים. במערכת אתרקידום ניתן לנהל אותם בקלות
 
  קרא עוד..  
 
  טכנולוגיות לקידום אתרים
 
  קידום אתרים  
  בעזרת שימוש במערכת ניהול התוכן אתרקידום וכלי תוכנה נוספים מבית חברתנו אנו מקדמים בעולם הדיגיטלי לקוחות בעשרות תחומים. אנו מהבודדים בענף המפתחים את הטכנולוגיות המשמשות אותנו בתהליך.  
  קרא עוד..   
 
  פורטלים ורשתות חברתיות  
  סימניות בענן  
  חברתנו פיתחה את הפורטל  g1948.com הכולל רשת חברתית לשיתוף מועדפים. בנוסף, המועדפים של המשתמשים הרשומים מאוחסנים חינם בענן ומסונכרנים אוטומטית בכל המכשירים ובכל הדפדפנים.  
  קרא עוד..  
 
  ניהול / ייעוץ במחשבים
ומערכות מידע
 
  פיתוח תוכנה  
  מחשוב ופיתוח לעסק במיקור חוץ. שיפור הביצועים, המכירות, פתרונות תמחור ותפעול אתרי אינטרנט. שיפור ביצועי חומרה, רשתות וענן. התנהל כמו הגדולים במינימום הוצאה!
 
  קרא עוד..